Elevii şcolii primare „Sfânta Maria” – Brăila
Anul şcolar 2020 – 2021

CLASA PREGĂTITOARE – Înv. Popa Lidia

Elevi:

1. ADASCĂLULUI MATIAS
2. BOGDAN MARIA-ELIZABETA
3. BRATU RADU VASILE
4. CIMPOESCU RADU CONSTANTIN
5. COCIAȘ ERIK GABRIEL
6. CONSTANTIN-DINESCU MIRCEA
7. CUPLIU MARIA NECTARIA
8. DAMIAN SOFIA
9. DIACONU LUCA MIHAIL
10. DOGARU BOGDAN MIREL
11. DRAGU DAVID ANDREI
12. DRĂGHICI MONICA ELENA
13. FLOREA SOFIA MARIA
14. IACOB ANNEMARY BEATRICE
15. IONESCU FILIP ȘTEFAN
16. IRAȘCU EMMA
17. LASCU ROBERTO
18. LUPAȘCU ANCA – MARIA
19. MATEI ROBERT GABRIEL
20. MOISE MARA CATRINEL
21. NECHIFOR MARIA
22. PAVEL MATEI ALEXANDRU
23. SOFRON SOFIA
24. TARBU CRISTINA
25. VERESCU MIHAI

CLASA I – Înv. Benedic Tereza (Sr. Natalia)

Elevi:

1. ANDREI MARA
2. ANTOHE TEODORA IOANA
3. APOSTOL MARIA ISABELLA
4. BADEA REBECA MARIA
5. BORDEA MATEI CODRIN
6. BURUIANĂ DAVID ȘTEFAN
7. BUTOI ANA-MARIA
8. CURSARU BOGDAN
9. ENCUȚU REBECA MARIA
10. GHEORGHIȚĂ AMALIA-ELENA
11. HAHUI TUDOR-MIHAI
12. IRIMIA MIHAI-CĂTĂLIN
13. LOVIN DENISA REBECA
14. MARDALE ANNA-TEODORA
15. MONOFAR BEATRICE
16. POPA DAVID
17. POPA EDUARD
18. SANDU AMELIA-RALUCA
19. STĂNCIULESCU DARIA
20. TATU ANDREI CRISTIAN
21. UNGUREANU ȘTEFAN SEBASTIAN

CLASA a II-a – Înv. Mateeș Maria (Sr. Ștefana)

Elevi:

1. ANGHEL DAVID GABRIEL
2. BURLACU MARIO IOACHIM
3. CHIRIȚĂ GEORGE LEONARD
4. CHIROI TEODORA
5. CREȚU DAVID- ȘTEFAN
6. DUMAN EREN KEAMIL
7. ENACHE AIDA – MARIA
8. IRIMIA GABRIELA – ALEXANDRA
9. KOCAK HALID
10. LUCA VALENTIN ANDREI
11. LUNGU DAVID-ANDREI
12. MARCIUC TEODORA – MARIA
13. MATEI ALEXANDRA – SOFIA
14. MIHAI EUGEN – ALEXANDRU
15. MOROGAN LUCA – NICOLAE
16. NICULAE GABRIELA – BEATRICE
17. OPREA DARIA – MARIA
18. POPA MARIA – ALEXANDRA
19. POPESCU TUDOR MATEI
20. ROIBU ALEXANDRU MARIAN
21. STAMA MIRUNA MARIA
22. STANCIU MARIA
23. VLAICU ELLIAS

CLASA a III-a – Înv. Tulbure Irina (Sr. Noemi)

Elevi:

1. CARACOSTEA MARIA-ELENA
2. PLEETEA ROBERT-ȘTEFAN
3. RIGA ELEONORA
4. SASU ORLANDO-DANIEL
5. TUDOSE ANA-DELIA
6. VERNESCU MIHAI
7. VIȘINESCU MARIA-CRISTINA
8. VOICULEȚ ANA-MARIA

CLASA a IV-a – Înv. Herciu Nicoleta (Sr. Nicoleta)

Elevi:

1. BLEZEA ROXANA-GEORGIANA
2. CROITORU INGRID
3. DAVID ROXANA-MONICA
4. GHERGHIȘAN AMALIA-ANA-MARIA
5. GOLEANU RĂZVAN-IONUȚ
6. MARALOIU DARIUS GABRIEL
7. MASGRAS VLAD
8. MOROGAN GEORGE-CHRISTIAN
9. ȘIȘU VLAD-ANDREI
10. TUDOSE BIANCA-IOANA
11. TURCU LUCIA-CRISTIANA

Prof. germană/religie: Sr. Cati
Prof. engleză: Ion Monica