Performanţele elevilor şcolii „Sfânta Maria” - Brăila

În această pagină puteţi afla rezultatele obţinute de elevii şcolii „Sfânta Maria” - Brăila la concursurile organizate pe parcurul următorilor ani şcolari:

Anul şcolar 2008-2009
Rezultatele concursului „Micul matematician”:

Clasa a II-a
 1.Bacalu Andrei - 100,00
 2.Marin Bianca-Teodora - 98,00
 3.Becheanu Luca - 95,00
 4.Tănase Sorin Ştefan - 95,00
 5.Beiliciu Vlad-Alexandru - 90,00
 6.Jipa George Alexandru - 90,00
 7.Moroianu Gabriel Alexandru - 78,00
 8.Stroe Dragoş - 78,00
 9.Florea Mihaela - 75,00
10.Sarău Irina-Maria - 70,50
11.Bedreag Rareş-Andrei - 67,50
12.Surdu Cosmin-Mihai - 64,00
13.Taman Tudor - 63,50
14.Curcă Răzvan - 58,00
15.Dima Robert-Gabriel - 56,00
16.Necula Bogdan - 55,00
17.Procaci Rareş-Alin - 53,00
18.Crassas Andrei-Alexandru - 50,50
19.Ştefănescu Alexandra - 45,00
20.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara - 37,50
21.Vlăduţiu Elena - 35,00
22.Filoti Ruxandra - 20,00
23.Pavel Robert-Lucian - 20,00
Clasa a III-a
 1.Budan Andrei Tudor - 100,00
 2.Popa Ştefan Andrei - 100,00
 3.Tălîmbă Vlad Ioan - 100,00
 4.Lazăr Maria Aristiţa - 96,00
 5.Văleanu Alexandra - 95,00
 6.Neagu Ioana - 86,00
 7.Dumitriu Andreea - 83,00
Clasa a IV-a
 1.Cărbunaru Eusebiu - 100,00
 2.Hagiu Ştefan - 100,00
 3.Petre Răzvan-Cătălin - 100,00
 4.Rîşnoveanu Ana-Maria - 95,00
 5.Negoiţă Andreea Denisa - 85,00
 6.Nicolau Dragoş-Bogdan - 80,00
 7.Stanciu Gabriel-Daniel - 70,00
 8.Pleşca Nicolae Alexandru - 55,00


Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:

Clasa I
 1.Căpităneanu Bogdan Marian - Excelent
 2.Drăghici David - Excelent
 3.Fotin Andrei-Ştefan - Excelent
 4.Lefter Maria-Isabela - Excelent
 5.Moroianu Andrei-Călin - Excelent
 6.Pascu Theodora Alexandra - Excelent
 7.Staicu Dan-Andrei - Excelent
 8.Topor Maria-Sabina - Excelent
 9.Butnaru Andrei Hristo - Foarte bine
10.Cloşcă Andrei Armand - Foarte bine
11.Moldoveanu Antonio-Florian - Foarte bine
12.Muraru Alexandru - Foarte bine
13.Roadevin Ştefan - Foarte bine
14.Stroe Sebastian-Arpad - Foarte bine
15.Surdu Cristian - Foarte bine
16.Coman Andrei - Bine
17.Stănuţ Alexandra-Petronela - Bine
Clasa a II-a
 1.Bacalu Andrei - Excelent
 2.Becheanu Luca - Excelent
 3.Beiliciu Vlad-Alexandru - Excelent
 4.Curcă Răzvan - Excelent
 5.Florea Mihaela - Excelent
 6.Marin Bianca-Teodora - Excelent
 7.Necula Bogdan - Excelent
 8.Sarău Irina-Maria - Excelent
 9.Stroe Dragoş - Excelent
10.Taman Tudor - Excelent
11.Dima Robert-Gabriel - Foarte bine
12.Jipa George Alexandru - Foarte bine
13.Procaci Rareş-Alin - Foarte bine
14.Surdu Cosmin-Mihai - Foarte bine
15.Ştefănescu Alexandra - Foarte bine
16.Tănase Sorin Ştefan - Foarte bine
17.Vlăduţiu Elena - Foarte bine
18.Pavel Robert-Lucian - Bine
Clasa a III-a
 1.Popa Ştefan Andrei - 113,75
 2.Tălîmbă Vlad Ioan - 65,00
 3.Budan Andrei Tudor - 58,75
 4.Grosu Lia Maria - 58,75
 5.Neagu Ioana - 47,50
 6.Văleanu Alexandra - 40,00
Clasa a IV-a
 1.Cărbunaru Eusebiu - 128,75
 2.Hagiu Ştefan - 128,75
 3.Petre Răzvan-Cătălin - 120,00
 4.Pleşca Nicolae Alexandru - 120,00
 5.Negoiţă Andreea Denisa - 113,75
 6.Rîşnoveanu Ana-Maria - 113,75
 7.Nicolau Dragoş-Bogdan - 66,00


Rezultatele concursului „Cangurul matematic” - Proba de baraj:

Clasa a III-a
 1.Popa Ştefan Andrei - 95,00
Clasa a IV-a
 1.Hagiu Ştefan - 100,00
 2.Petre Răzvan-Cătălin - 97,50
 3.Rîşnoveanu Ana-Maria - 96,25
 4.Pleşca Nicolae Alexandru - 58,75
 5.Cărbunaru Eusebiu - 56,25
 6.Negoiţă Andreea Denisa - 33,75


Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”:

Clasa I
 1.Aninos Alex-Alin - Excelent
 2.Butnaru Andrei Hristo - Excelent
 3.Căpităneanu Bogdan Marian - Excelent
 4.Cloşcă Andrei Armand - Excelent
 5.Coman Andrei - Excelent
 6.Drăghici David - Excelent
 7.Fotin Andrei-Ştefan - Excelent
 8.Moldoveanu Antonio-Florian - Excelent
 9.Moroianu Andrei-Călin - Excelent
10.Murea Vlad - Excelent
11.Roadevin Ştefan - Excelent
12.Sasu Dragoş-Eduard - Excelent
13.Staicu Dan-Andrei - Excelent
14.Stroe Sebastian-Arpad - Excelent
15.Surdu Cristian - Excelent
16.Topor Maria-Sabina - Excelent
17.Ifrim Flavius-Iulian - Foarte bine
18.Muraru Alexandru - Foarte bine
19.Pascu Theodora Alexandra - Foarte bine
20.Vasile Eddyn-Cristian - Foarte bine
21.Stănuţ Alexandra-Petronela - Bine
Clasa a II-a
 1.Bacalu Andrei - Excelent
 2.Becheanu Luca - Excelent
 3.Bedreag Rareş-Andrei - Excelent
 4.Beiliciu Vlad-Alexandru - Excelent
 5.Curcă Răzvan - Excelent
 6.Dima Robert-Gabriel - Excelent
 7.Filoti Ruxandra - Excelent
 8.Florea Mihaela - Excelent
 9.Jipa George Alexandru - Excelent
10.Marin Bianca-Teodora - Excelent
11.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara - Excelent
12.Necula Bogdan - Excelent
13.Procaci Rareş-Alin - Excelent
14.Sarău Irina-Maria - Excelent
15.Stroe Dragoş - Excelent
16.Surdu Cosmin-Mihai - Excelent
17.Ştefănescu Alexandra - Excelent
18.Taman Tudor - Excelent
19.Tănase Sorin Ştefan - Excelent
20.Moroianu Gabriel Alexandru - Foarte bine
21.Vlăduţiu Elena - Bine
Clasa a III-a
 1.Grosu Lia Maria - Excelent
 2.Neagu Ioana - Excelent
 3.Popa Ştefan Andrei - Excelent
 4.Văleanu Alexandra - Excelent
 5.Budan Andrei Tudor - Foarte bine
 6.Dumitriu Andreea - Foarte bine
 7.Lazăr Maria Aristiţa - Foarte bine
 8.Tălîmbă Vlad Ioan - Foarte bine
 9.Trufaş Ştefania - Foarte bine
Clasa a IV-a
 1.Cărbunaru Eusebiu - Excelent
 2.Hagiu Ştefan - Excelent
 3.Negoiţă Andreea Denisa - Excelent
 4.Nicolau Dragoş-Bogdan - Excelent
 5.Petre Răzvan-Cătălin - Excelent
 6.Pleşca Nicolae Alexandru - Excelent
 7.Rîşnoveanu Ana-Maria - Excelent
 8.Stanciu Gabriel-Daniel - Excelent


Rezultatele concursului „Primăvara în suflet de copil”, ediţia a III-a, etapa judeţeană:

Clasa a III-a
 1.Văleanu Alexandra - Menţiune
Clasa a IV-a
 1.Rîşnoveanu Ana-Maria - Menţiune


Rezultatele concursului „Parada costumelor neobişnuite”:

Clasa a IV-a
 1.Rîşnoveanu Ana-Maria - Premiul III


Rezultatele concursului judeţean de ortografie „Ion Creangă”:

Clasa a IV-a
 1.Rîşnoveanu Ana-Maria - Menţiune


Rezultatele concursului judeţean de pictură „Culorile primăverii":

Clasa I
 1.Roadevin Ştefan - Menţiune
Clasa a III-a
 1.Popa Ştefan Andrei - Premiul I


Rezultatele concursului judeţean „Vreau să fiu o stea”, secţiunea muzică uşoară:

Clasa a III-a
 1.Lazăr Maria Aristiţa - Menţiune
 2.Trufaş Ştefania - Menţiune


Rezultatele concursului „Micul şahist”, etapa judeţeană:

Clasa I
 1.Drăghici David - Premiul II
 2.Roadevin Ştefan - Premiul II
 3.Staicu Dan-Andrei - Premiul II
 4.Surdu Cristian - Premiul II