Elevii şcolii primare "Sfânta Maria" - Brăila
Anul şcolar 2017 - 2018
Elevii şcolii Sfânta Maria - Brăila
Clasa pregatitoare

Clasa Pregătitoare


Clasa Pregătitoare - Inv. Herciu Nicoleta (Sr. Nicoleta)



Elevi:

Anghel Elena-Alexandra, Blezea Roxana-Georgiana, Budur Sabin-Georgian, Cioran Robert Cristian, Croitoru Ingrid Cristina, David Roxana Monica, Gherghișan Amalia-Ana-Maria, Grama Robert-Gabriel, Hornea Maria-Diana, Masgras Vlad-Ilie, Morogan George-Christian, Negoiță Maria-Sofia, Popescu Mario-Razvan, Șișu Vlad Andrei, Tudose Bianca Ioana, Turcu Lucia Cristiana







Elevii şcolii Sfânta Maria - Brăila
Clasa întâi

Clasa I


Clasa I - Inv. Inv. Ciuraru Genoveva (Sr. Genoveva)



Elevi:

Ailoaiei Roberta Otilia, Andrei Delia Bianca, Andrei Sașa-Gabriel, Băjenaru Briana Maria, Boșneac Natalia-Maria, Broasca Maria Roberta, Butuc Teodor-Costin, Cambur Rareș-Gabriel, Constantinescu Raul Costin, Culea Marinela Gabriela, De Santi Sophie Maria, Gherghescu Amalia Teodora, Hahui Carla-Teodora, Lupu Eliza Ioana, Miriță Razvan David, Nita Dan Alexandru, Nita Daria Maria, Pakter Rosa Rebeca, Stoica Natalia Laura, Telegescu Delia Mihaela, Vlaicu Matias







Elevii şcolii Sfânta Maria - Brăila
Clasa a doua

Clasa a II-a



Clasa a II-a - Inv. Benedic Tereza (Sr. Natalia)




Elevi:

Bănică Cristina-Alexandra, Butnaru Dimitrie Cristian, Cârjilă Oana Ștefania, De Lai Matteo, Deaconu Mina-Alexandra, Dordea David-Sebastian, Dumitru Nicoleta Sofia, Duțu Antonia Letiţia, Filipescu Alexia, Jercăianu Răzvan Andrei, Lefter Antonio Gabriel, Oprea Florin Andrei, Pakter Miriam Nathalia, Popa Ana Isabel, Răileanu Daria Maria, Sofron Luca, Șișu Bogdan Gabriel, Ștefan Sara Ramona, Taifas Claudia Ștefania, Toader Ștefan-Cristian, Tofan Eliza Anamaria, Toma Mihai Andrei, Văleanu Matei







Elevii şcolii Sfânta Maria - Brăila
Clasa a treia

Clasa a III-a



Clasa a III-a - Inv. Matees Maria (Sr. Stefana)



Elevi:

Arsene Andrei Alexandru, Butuc Iustin Gabriel, Chesaru Elis Mihai, Dincă David Ioan, Dovleţiu Elena Casandra, Leu Sara Adriana, Măcineanu Vlad Mihai, Mocanu Dimitri Ioan, Mocanu Theodora Cătălina, Pascaru Andrei Eric, Pavel Ioana Alexandra, Toma Rafael, Turea Dimitrie







Elevii şcolii Sfânta Maria - Brăila
Clasa a patra

Clasa a IV-a


Clasa a IV-a - Inv. Tulbure Irina (Sr. Noemi)



Elevi:

Apetroaei Eduard Ștefan, Brînză Matei Cristian, Chirovan Mihai, Dumitru Teodor Gabriel, Filoti Octavian, Irimia Andrei Cristian, Ivanov Gabriel Robert, Mareș Irina Andreea, Neagu Maria, Papuc Luca Dan Boris, Pascale Cristian Iulian, Rozoleanu Maria Mădălina, Taifas Antonio Ionuţ, Zaharia Ioana, Zăvoiu Norris Cătălin