Performanţele elevilor şcolii „Sfânta Maria” – Brăila
În această pagină puteţi afla rezultatele obţinute de elevii şcolii „Sfânta Maria” – Brăila la concursurile organizate pe parcurul următorilor ani şcolari:
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Apetroaei Eduard Ștefan – Excelent
2.Brânză Matei Cristian – Excelent
3.Chirovan Mihai – Excelent
4.Dragomir Agnes Eveline – Excelent
5.Moreanu Iannis Matheos – Excelent
6.Rozoleanu Maria Mădălina – Excelent
7.Irimia Andrei Cristian – Foarte bine
8.Rădulescu Neagu Maria – Foarte bine
9.Zaharia Ioana – Foarte bine
10.Filoti Octavian – Bine
11.Taifas Antonio Ionuţ – Bine
1.Adetu Ştefan – Excelent
2.Bănică Anamaria – Excelent
3.Cloşcă Raluca Andreea – Excelent
4.Ion Angelo – Excelent
5.Parpalac Carina Maria Riana – Excelent
6.Petrencu Luca Andrei – Excelent
7.Șerban Ștefan Alexandru – Excelent
8.Burlacu Alexia Victoria – Foarte bine
9.Ghidarcea Cosmin-Ștefan – Foarte bine
10.Harbuz Andreea Alexia – Foarte bine
11.Hornea Gabriela – Foarte bine
12.Măcineanu Radu-Ştefan – Foarte bine
13.Dobre Alexandru Mircea – Bine
1.Crăciun Ioana Cătălina – Excelent
2.Simion Andrei Laurenţiu – Excelent
3.Stoian Laura – Excelent
4.Cârjilă Ana Teodora – Foarte bine
5.Ion Daniel-Alexandru – Foarte bine
6.Ştefan Delia Cristina – Foarte bine
7.Vicol Alexandru – Foarte bine
1.Butuc Iustin Gabriel – Excelent
2.Diaconu Ioana Elena – Excelent
3.Dincă David Ioan – Excelent
4.Gheorghe Teodor Cristian – Excelent
5.Leu Sara Adriana – Excelent
6.Mocanu Theodora Cătălina – Excelent
7.Pascaru Andrei Eric – Excelent
8.Zafiu Alexandra – Excelent
9.Buzoianu Cristian Andrei – Foarte bine
Rezultatele concursului judeţean de creaţie literară „Din lumea celor care nu cuvântă” – secţiunea proză:
1.Crăciun Ioana Cătălina – 76,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 75,00
Rezultatele concursului „Comunicare. Ortografie”:
1.Bănică Anamaria – 100,00
2.Parpalac Carina Maria Riana – 100,00
3.Rios Jasmine – 100,00
4.Burlacu Alexia Victoria – 99,00
5.Măcineanu Radu-Ştefan – 99,00
6.Adetu Ştefan – 97,50
7.Șerban Ștefan Alexandru – 97,00
8.Ghidarcea Cosmin-Ștefan – 96,50
9.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 96,00
10.Cloşcă Raluca Andreea – 95,00
11.Petrencu Luca Andrei – 95,00
12.Harbuz Andreea Alexia – 94,00
13.Hornea Gabriela – 93,00
14.Ion Angelo – 88,50
15.Dobre Alexandru Mircea – 70,00
1.Stoian Laura – 95,00
2.Simion Andrei Laurenţiu – 92,25
3.Cârjilă Ana Teodora – 91,00
4.Filoti Cristina – 87,75
5.Crăciun Ioana Cătălina – 85,75
6.Ion Daniel-Alexandru – 81,50
7.Moldoveanu Gratzia Louise – 79,00
8.Vicol Alexandru – 78,75
9.Ştefan Delia Cristina – 77,25
10.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 74,25
1.Calu Ştefan – 91,50
2.Mocanu George-Adrian – 87,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 86,50
4.Gavriliu Ana-Ruxandra – 85,00
5.Tomescu Andrei-Cristian – 82,00
6.Radu Eduard-Alexandru – 80,50
7.Băbeanu Ştefania – 76,50
8.Prodan Alex-Valentin – 72,50
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa predictivă:
1.Ion Angelo – 99,00
2.Bănică Anamaria – 98,00
3.Măcineanu Radu-Ştefan – 93,00
4.Adetu Ştefan – 88,00
5.Parpalac Carina Maria Riana – 87,00
6.Petrencu Luca Andrei – 87,00
7.Cloşcă Raluca Andreea – 86,00
8.Burlacu Alexia Victoria – 84,00
9.Hornea Gabriela – 81,00
10.Harbuz Andreea Alexia – 79,00
11.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 77,00
12.Rios Jasmine – 77,00
13.Dobre Alexandru Mircea – 57,00
1.Simion Andrei Laurenţiu – 95,00
2.Ion Daniel-Alexandru – 88,00
3.Muraru Mircea – 82,00
4.Crăciun Ioana Cătălina – 75,00
5.Vicol Alexandru – 74,00
6.Cârjilă Ana Teodora – 67,00
7.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 66,00
8.Ştefan Delia Cristina – 66,00
9.Stoian Laura – 65,00
10.Filoti Cristina – 60,00
11.Munteanu Robert Ştefan – 35,00
12.Deculescu Cosmina – Maria – 30,00
1.Tomescu Andrei-Cristian – 93,00
2.Rădulescu Neagu Alexandru – 87,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 82,00
4.Calu Ştefan – 80,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Limba Română – Etapa predictivă:
1.Ion Angelo – 100,00
2.Burlacu Alexia Victoria – 98,00
3.Parpalac Carina Maria Riana – 96,00
4.Rios Jasmine – 96,00
5.Petrencu Luca Andrei – 95,00
6.Bănică Anamaria – 94,00
7.Cloşcă Raluca Andreea – 94,00
8.Harbuz Andreea Alexia – 90,00
9.Adetu Ştefan – 88,00
10.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 87,00
11.Șerban Ștefan Alexandru – 87,00
12.Hornea Gabriela – 84,00
13.Măcineanu Radu-Ştefan – 80,00
14.Dobre Alexandru Mircea – 78,00
1.Simion Andrei Laurenţiu – 100,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 99,00
3.Ştefan Delia Cristina – 98,00
4.Ion Daniel-Alexandru – 97,00
5.Stoian Laura – 93,00
6.Cârjilă Ana Teodora – 92,00
7.Muraru Mircea – 92,00
8.Deculescu Cosmina – Maria – 89,00
9.Filoti Cristina – 89,00
10.Munteanu Robert Ştefan – 85,00
11.Vicol Alexandru – 81,00
12.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 74,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 95,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 92,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 91,00
4.Ceamă Ionuț Cristian – 83,00
5.Calu Ştefan – 76,00
Rezultatele concursului ”Cangurul Explorator”:
1.Apetroaei Eduard Ștefan – Excelent
2.Chirovan Mihai – Excelent
3.Brânză Matei Cristian – Foarte bine
4.Dragomir Agnes Eveline – Foarte bine
5.Dumitru Teodor Gabriel – Foarte bine
6.Irimia Andrei Cristian – Foarte bine
7.Moreanu Iannis Matheos – Foarte bine
8.Rozoleanu Maria Mădălina – Foarte bine
1.Adetu Ştefan – Excelent
2.Bănică Anamaria – Excelent
3.Burlacu Alexia Victoria – Excelent
4.Cloşcă Raluca Andreea – Excelent
5.Coșoveanu Sebastian Ionuț – Excelent
6.Dobre Alexandru Mircea – Excelent
7.Harbuz Andreea Alexia – Excelent
8.Hornea Gabriela – Excelent
9.Ion Angelo – Excelent
10.Parpalac Carina Maria Riana – Excelent
11.Rios Jasmine – Excelent
12.Șerban Ștefan Alexandru – Excelent
1.Cârjilă Ana Teodora – Excelent
2.Crăciun Ioana Cătălina – Excelent
3.Deculescu Cosmina – Maria – Excelent
4.Filoti Cristina – Excelent
5.Ion Daniel-Alexandru – Excelent
6.Moldoveanu Gratzia Louise – Excelent
7.Simion Andrei Laurenţiu – Excelent
8.Stoian Laura – Excelent
9.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Foarte bine
10.Ştefan Delia Cristina – Bine
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
2.Mocanu George-Adrian – Excelent
3.Tălîmbă Alin-Ștefan – Excelent
4.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
5.Băbeanu Ştefania – Foarte bine
6.Ceamă Ionuț Cristian – Foarte bine
7.Riga Giulia – Foarte bine
8.Calu Ştefan – Bine
1.Butuc Iustin Gabriel – Excelent
2.Buzoianu Cristian Andrei – Excelent
3.Diaconu Ioana Elena – Excelent
4.Dincă David Ioan – Excelent
5.Leu Sara Adriana – Excelent
6.Pascaru Andrei Eric – Excelent
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a II-a:
1.Dragomir Agnes Eveline – 100,00
2.Moreanu Iannis Matheos – 100,00
3.Rozoleanu Maria Mădălina – 100,00
4.Zaharia Ioana – 100,00
5.Chirovan Mihai – 98,00
6.Apetroaei Eduard Ștefan – 96,00
7.Irimia Andrei Cristian – 94,00
8.Rădulescu Neagu Maria – 92,00
9.Sofrone Ștefan – 84,00
10.Brânză Matei Cristian – 68,00
11.Filoti Octavian – 48,00
1.Parpalac Carina Maria Riana – 96,00
2.Cloşcă Raluca Andreea – 95,00
3.Burlacu Alexia Victoria – 94,00
4.Șerban Ștefan Alexandru – 94,00
5.Hornea Gabriela – 92,00
6.Măcineanu Radu-Ştefan – 92,00
7.Ion Angelo – 90,00
8.Bănică Anamaria – 89,00
9.Harbuz Andreea Alexia – 84,00
1.Ion Daniel-Alexandru – 94,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 92,00
3.Cârjilă Ana Teodora – 88,00
4.Stoian Laura – 88,00
5.Ştefan Delia Cristina – 86,00
6.Deculescu Cosmina – Maria – 85,00
7.Simion Andrei Laurenţiu – 83,00
8.Munteanu Robert Ştefan – 76,00
9.Vicol Alexandru – 61,00
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 95,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 95,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 92,00
4.Băbeanu Ştefania – 67,00
5.Prodan Alex-Valentin – 65,00
6.Calu Ştefan – 61,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa I:
1.Simion Andrei Laurenţiu – 100,00
2.Ştefan Delia Cristina – 98,00
3.Ion Daniel-Alexandru – 80,00
4.Cârjilă Ana Teodora – 79,00
5.Filoti Cristina – 72,00
6.Stoian Laura – 71,00
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 80,00
2.Calu Ştefan – 65,00
Rezultatele concursului „Fii inteligent la matematică”
1.Adetu Ştefan – 100,00
2.Bănică Anamaria – 100,00
3.Burlacu Alexia Victoria – 100,00
4.Cloşcă Raluca Andreea – 100,00
5.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 100,00
6.Harbuz Andreea Alexia – 100,00
7.Ion Angelo – 100,00
8.Măcineanu Radu-Ştefan – 100,00
9.Parpalac Carina Maria Riana – 100,00
10.Rios Jasmine – 100,00
11.Șerban Ștefan Alexandru – 100,00
1.Cârjilă Ana Teodora – 70,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 70,00
3.Ion Daniel-Alexandru – 70,00
4.Simion Andrei Laurenţiu – 70,00
5.Ştefan Delia Cristina – 69,00
6.Vicol Alexandru – 65,00
7.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 60,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 100,00
2.Radu Eduard-Alexandru – 100,00
3.Tomescu Andrei-Cristian – 100,00
4.Calu Ştefan – 97,00
5.Mocanu George-Adrian – 88,50
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Burlacu Alexia Victoria – Excelent
2.Cloşcă Raluca Andreea – Excelent
3.Ion Angelo – Excelent
4.Măcineanu Radu-Ştefan – Excelent
5.Șerban Ștefan Alexandru – Excelent
6.Adetu Ştefan – Foarte bine
7.Bănică Anamaria – Foarte bine
8.Coșoveanu Sebastian Ionuț – Foarte bine
9.Ghidarcea Cosmin-Ștefan – Foarte bine
10.Hornea Gabriela – Foarte bine
11.Parpalac Carina Maria Riana – Foarte bine
12.Petrencu Luca Andrei – Foarte bine
13.Rios Jasmine – Foarte bine
14.Dobre Alexandru Mircea – Bine
15.Harbuz Andreea Alexia – Bine
16.Ion Andrei Lucian – Bine
1.Cârjilă Ana Teodora – Excelent
2.Crăciun Ioana Cătălina – Excelent
3.Ion Daniel-Alexandru – Excelent
4.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
5.Stan Constantin-Tiberiu – Excelent
6.Dănăilă Eduard-Daniel – Foarte bine
7.Deculescu Cosmina – Maria – Foarte bine
8.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Foarte bine
9.Filoti Cristina – Foarte bine
10.Stoian Laura – Foarte bine
11.Ștefan Delia-Cristina – Foarte bine
12.Munteanu Robert Ştefan – Bine
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
2.Barbu Florin Gabriel – Foarte bine
3.Mocanu George-Adrian – Foarte bine
4.Prodan Alex-Valentin – Foarte bine
5.Rădulescu Neagu Alexandru – Foarte bine
6.Tălîmbă Alin-Ștefan – Foarte bine
7.Tomescu Andrei-Cristian – Foarte bine
8.Băbeanu Ştefania – Bine
9.Calu Ştefan – Bine
10.Riga Giulia – Bine
1.Dicianu Maria – 87,50
2.Morea Gabriel Antonio – 84,75
3.Măcineanu Maria-Irina – 82,50
4.Vechiu Rareş – 82,50
5.Leu Bogdan-Viorel – 78,75
6.Petrea Vlad-Ştefan – 77,50
7.Grabovenco Bogdan-Iulian – 66,00
8.Toader Wiliam-Ioan – 61,25
9.Stoica Alina-Mihaela – 57,50
10.Ivanov Andrei-Eduard – 57,25
11.Sarivan Diana-Irina – 56,25
Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”:
1.Adetu Ştefan – Excelent
2.Bănică Anamaria – Excelent
3.Burlacu Alexia Victoria – Excelent
4.Cloşcă Raluca Andreea – Excelent
5.Ghidarcea Cosmin-Ștefan – Excelent
6.Harbuz Andreea Alexia – Excelent
7.Hornea Gabriela – Excelent
8.Ion Andrei Lucian – Excelent
9.Ion Angelo – Excelent
10.Măcineanu Radu-Ştefan – Excelent
11.Parpalac Carina Maria Riana – Excelent
12.Petrencu Luca Andrei – Excelent
13.Rios Jasmine – Excelent
14.Șerban Ștefan Alexandru – Excelent
15.Dobre Alexandru Mircea – Foarte bine
1.Cârjilă Ana Teodora – Excelent
2.Crăciun Ioana Cătălina – Excelent
3.Deculescu Cosmina – Maria – Excelent
4.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Excelent
5.Filoti Cristina – Excelent
6.Moldoveanu Gratzia Louise – Excelent
7.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
8.Stoian Laura – Excelent
9.Ștefan Delia-Cristina – Excelent
1.Ceamă Ionuț Cristian – Excelent
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
3.Mocanu George-Adrian – Excelent
4.Radu Eduard-Alexandru – Excelent
5.Rădulescu Neagu Alexandru – Excelent
6.Riga Giulia – Excelent
7.Strati Maria Daniela – Excelent
8.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
9.Barbu Florin Gabriel – Foarte bine
1.Grabovenco Bogdan-Iulian – Excelent
2.Juratu Denis-Daniel – Excelent
3.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
4.Morea Gabriel Antonio – Excelent
5.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
6.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
7.Vechiu Rareş – Excelent
Rezultatele concursului „Comunicare. Ortografie”:
1.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 95,00
3.Cârjilă Ana Teodora – 94,00
4.Ion Daniel-Alexandru – 90,00
5.Ștefan Delia-Cristina – 87,00
6.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 86,00
7.Muraru Mircea – 86,00
8.Stoian Laura – 86,00
9.Dănăilă Eduard-Daniel – 85,00
10.Rădăcină Victor-Gabriel – 83,00
11.Deculescu Cosmina – Maria – 82,00
1.Tomescu Andrei-Cristian – 96,00
2.Rădulescu Neagu Alexandru – 91,00
3.Ceamă Ionuț Cristian – 90,00
4.Băbeanu Ştefania – 88,50
5.Calu Ştefan – 82,00
6.Radu Eduard-Alexandru – 80,00
7.Strati Maria Daniela – 72,50
8.Tălîmbă Alin-Ștefan – 68,00
1.Măcineanu Maria-Irina – 98,00
2.Juratu Denis-Daniel – 89,50
3.Petrea Vlad-Ştefan – 88,50
4.Morea Gabriel Antonio – 88,00
5.Ivanov Andrei-Eduard – 87,00
6.Grabovenco Bogdan-Iulian – 86,50
7.Papuc David-Alexandru – 83,50
8.Toader Wiliam-Ioan – 83,00
9.Leu Bogdan-Viorel – 82,50
10.Istrate Alexandra – 82,00
11.Vechiu Rareş – 79,50
Rezultatele concursului judeţean de matematică „Micul Gauss”:
1.Petrea Vlad-Ştefan – 98,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 76,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa predictivă:
1.Simion Andrei-Laurențiu – 86,00
2.Ion Daniel-Alexandru – 84,00
3.Crăciun Ioana Cătălina – 77,00
4.Stoian Laura – 77,00
5.Munteanu Robert Ştefan – 74,00
6.Deculescu Cosmina – Maria – 72,00
7.Ștefan Delia-Cristina – 72,00
8.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 71,00
9.Cârjilă Ana Teodora – 69,00
10.Muraru Mircea – 60,00
11.Dănăilă Eduard-Daniel – 52,00
12.Filoti Cristina – 52,00
1.Mocanu George-Adrian – 86,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 86,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 83,00
4.Rădulescu Neagu Alexandru – 81,00
5.Radu Eduard-Alexandru – 76,00
6.Prodan Alex-Valentin – 64,00
1.Dicianu Maria – 93,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 89,00
3.Başno Ana-Maria – 86,00
4.Morea Gabriel Antonio – 85,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 85,00
6.Sarivan Diana-Irina – 83,00
7.Toader Wiliam-Ioan – 81,00
8.Vechiu Rareş – 78,00
9.Stoica Alina-Mihaela – 68,00
10.Grabovenco Bogdan-Iulian – 65,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Limba Română – Etapa predictivă:
1.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
2.Ion Daniel-Alexandru – 99,50
3.Crăciun Ioana Cătălina – 95,00
4.Cârjilă Ana Teodora – 91,00
5.Stoian Laura – 86,50
6.Moldoveanu Gratzia Louise – 80,50
7.Muraru Mircea – 78,50
8.Deculescu Cosmina – Maria – 78,00
9.Filoti Cristina – 78,00
10.Ștefan Delia-Cristina – 71,50
11.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 59,00
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 95,50
2.Mocanu George-Adrian – 75,00
3.Riga Giulia – 70,00
4.Radu Eduard-Alexandru – 68,00
5.Tomescu Andrei-Cristian – 63,00
1.Dicianu Maria – 98,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 97,50
3.Başno Ana-Maria – 89,50
4.Toader Wiliam-Ioan – 86,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 77,00
6.Vechiu Rareş – 76,50
7.Morea Gabriel Antonio – 75,00
8.Papuc David-Alexandru – 72,00
Rezultatele concursului ”Cangurul Explorator”:
1.Crăciun Ioana Cătălina – Excelent
2.Deculescu Cosmina – Maria – Excelent
3.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Excelent
4.Filoti Cristina – Excelent
5.Ion Daniel-Alexandru – Excelent
6.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
7.Stoian Laura – Excelent
8.Cârjilă Ana Teodora – Foarte bine
9.Ștefan Delia-Cristina – Foarte bine
10.Munteanu Robert Ştefan – Bine
1.Ceamă Ionuț Cristian – Excelent
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
3.Radu Eduard-Alexandru – Excelent
4.Tălîmbă Alin-Ștefan – Excelent
5.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
6.Calu Ştefan – Bine
1.Dicianu Maria – Excelent
2.Grabovenco Bogdan-Iulian – Excelent
3.Ivanov Andrei-Eduard – Excelent
4.Juratu Denis-Daniel – Excelent
5.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
6.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
7.Sarivan Diana-Irina – Excelent
8.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a II – a:
1.Bănică Anamaria – 100,00
2.Cloşcă Raluca Andreea – 100,00
3.Hornea Gabriela – 100,00
4.Ion Angelo – 100,00
5.Burlacu Alexia Victoria – 95,00
6.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 90,00
7.Măcineanu Radu-Ştefan – 90,00
8.Parpalac Carina Maria Riana – 90,00
9.Șerban Ștefan Alexandru – 90,00
10.Dobre Alexandru Mircea – 85,00
11.Ion Andrei Lucian – 85,00
1.Simion Andrei-Laurențiu – 98,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 83,00
3.Rădăcină Victor-Gabriel – 77,00
4.Ion Daniel-Alexandru – 76,00
5.Stoian Laura – 72,00
6.Cârjilă Ana Teodora – 70,00
7.Deculescu Cosmina – Maria – 61,00
8.Ștefan Delia-Cristina – 60,00
9.Muraru Mircea – 55,00
10.Filoti Cristina – 46,00
1.Tomescu Andrei-Cristian – 94,00
2.Rădulescu Neagu Alexandru – 92,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 90,00
4.Mocanu George-Adrian – 87,00
1.Petrea Vlad-Ştefan – 97,00
2.Dicianu Maria – 96,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 87,00
4.Morea Gabriel Antonio – 86,00
5.Toader Wiliam-Ioan – 82,00
6.Başno Ana-Maria – 80,00
7.Vechiu Rareş – 76,00
8.Grabovenco Bogdan-Iulian – 72,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a II-a:
1.Ion Angelo – 100,00
2.Șerban Ștefan Alexandru – 100,00
3.Măcineanu Radu-Ştefan – 99,00
4.Rios Jasmine – 98,00
5.Adetu Ştefan – 96,00
6.Bănică Anamaria – 95,00
7.Burlacu Alexia Victoria – 95,00
8.Cloşcă Raluca Andreea – 95,00
9.Ion Andrei Lucian – 94,00
10.Harbuz Andreea Alexia – 92,00
11.Parpalac Carina Maria Riana – 91,00
12.Petrencu Luca Andrei – 87,00
13.Dobre Alexandru Mircea – 83,00
14.Hornea Gabriela – 80,00
1.Simion Andrei-Laurențiu – 96,00
2.Crăciun Ioana Cătălina – 94,00
3.Cârjilă Ana Teodora – 90,00
4.Stoian Laura – 89,00
5.Ion Daniel-Alexandru – 86,00
6.Muraru Mircea – 82,00
7.Deculescu Cosmina – Maria – 81,00
8.Filoti Cristina – 80,00
9.Ștefan Delia-Cristina – 71,00
10.Rădăcină Victor-Gabriel – 67,00
11.Munteanu Robert Ştefan – 56,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 94,00
2.Mocanu George-Adrian – 93,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 85,00
4.Radu Eduard-Alexandru – 75,00
5.Tomescu Andrei-Cristian – 75,00
1.Dicianu Maria – 99,00
2.Toader Wiliam-Ioan – 97,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 95,00
4.Başno Ana-Maria – 93,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 91,00
6.Grabovenco Bogdan-Iulian – 90,00
7.Vechiu Rareş – 89,00
8.Sarivan Diana-Irina – 85,00
9.Morea Gabriel Antonio – 82,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa a II-a:
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 95,00
2.Mocanu George-Adrian – 94,00
3.Tomescu Andrei-Cristian – 90,00
4.Dumitru Victoraş – 87,00
5.Gavriliu Ana-Ruxandra – 86,00
6.Riga Giulia – 85,00
7.Ceamă Ionuț Cristian – 67,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a III-a:
1.Rios Jasmine – 100,00
2.Adetu Ştefan – 98,00
3.Ion Angelo – 98,00
4.Hornea Gabriela – 96,00
5.Ion Andrei Lucian – 94,00
6.Cloşcă Raluca Andreea – 93,00
7.Măcineanu Radu-Ştefan – 86,00
8.Șerban Ștefan Alexandru – 85,00
9.Bănică Anamaria – 82,00
10.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 81,00
11.Burlacu Alexia Victoria – 80,00
12.Harbuz Andreea Alexia – 78,00
13.Dobre Alexandru Mircea – 70,00
1.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
2.Ion Daniel-Alexandru – 98,00
3.Crăciun Ioana Cătălina – 97,00
4.Stoian Laura – 93,00
5.Ștefan Delia-Cristina – 89,00
6.Filoti Cristina – 88,00
7.Cârjilă Ana Teodora – 87,00
8.Moldoveanu Gratzia Louise – 87,00
9.Muraru Mircea – 68,00
1.Tomescu Andrei-Cristian – 90,00
2.Rădulescu Neagu Alexandru – 85,00
3.Ceamă Ionuț Cristian – 67,00
1.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
2.Dicianu Maria – 98,00
3.Başno Ana-Maria – 96,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 92,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a III – a:
1.Ion Angelo – 82,00
2.Burlacu Alexia Victoria – 80,00
3.Hornea Gabriela – 79,00
4.Coșoveanu Sebastian Ionuț – 77,00
5.Rios Jasmine – 77,00
6.Măcineanu Radu-Ştefan – 72,00
7.Șerban Ștefan Alexandru – 72,00
8.Bănică Anamaria – 70,00
9.Adetu Ştefan – 66,00
10.Cloşcă Raluca Andreea – 63,00
11.Petrencu Luca Andrei – 63,00
12.Ion Andrei Lucian – 55,00
13.Dobre Alexandru Mircea – 50,00
1.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
2.Cârjilă Ana Teodora – 91,00
3.Ion Daniel-Alexandru – 84,00
4.Stoian Laura – 83,00
5.Crăciun Ioana Cătălina – 73,00
6.Ștefan Delia-Cristina – 73,00
7.Filoti Cristina – 60,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 99,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 97,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 92,00
4.Radu Eduard-Alexandru – 75,00
5.Barbu Florin Gabriel – 70,00
6.Calu Ştefan – 60,00
1.Dicianu Maria – 96,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 93,00
3.Toader Wiliam-Ioan – 91,00
4.Grabovenco Bogdan-Iulian – 90,00
5.Başno Ana-Maria – 82,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa a II – a:
1.Toader Wiliam-Ioan – 97,00
2.Petrea Vlad-Ştefan – 86,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 82,00
4.Grabovenco Bogdan-Iulian – 72,00
5.Morea Gabriel Antonio – 71,00
6.Vechiu Rareş – 63,00
7.Stoica Alina-Mihaela – 57,00
Rezultatele concursului „Fii inteligent la matematică”:
1.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
2.Ion Daniel-Alexandru – 83,00
3.Crăciun Ioana Cătălina – 77,00
4.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 74,00
5.Stoian Laura – 74,00
6.Rădăcină Victor-Gabriel – 50,00
7.Cârjilă Ana Teodora – 44,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 95,00
2.Radu Eduard-Alexandru – 95,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 95,00
4.Tălîmbă Alin-Ștefan – 93,00
5.Tomescu Andrei-Cristian – 68,00
6.Prodan Alex-Valentin – 55,00
7.Băbeanu Ştefania – 45,00
1.Măcineanu Maria-Irina – 98,00
2.Istrate Alexandra – 97,00
3.Toader Wiliam-Ioan – 93,00
4.Vechiu Rareş – 93,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 92,00
6.Papuc David-Alexandru – 90,50
7.Ivanov Andrei-Eduard – 85,50
8.Morea Gabriel Antonio – 75,00
9.Grabovenco Bogdan-Iulian – 74,00
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Crăciun Ioana-Cătălina – Excelent
2.Dănăilă Eduard-Daniel – Excelent
3.Deculescu Cosmina – Maria – Excelent
4.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Excelent
5.Filoti Cristina – Excelent
6.Munteanu Robert Ştefan – Excelent
7.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
8.Stan Constantin-Tiberiu – Excelent
9.Stoian Laura – Excelent
10.Ştefan Delia Cristina – Excelent
11.Cârjilă Ana-Teodora – Foarte bine
12.David Eduard-Florin – Foarte bine
13.Ion Daniel-Alexandru – Foarte bine
14.Țăranu George – Bine
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
2.Mocanu George-Adrian – Excelent
3.Radu Eduard-Alexandru – Excelent
4.Rădulescu Neagu Alexandru – Excelent
5.Tălîmbă Alin-Ștefan – Excelent
6.Barbu Florin Gabriel – Foarte bine
7.Băbeanu Ştefania – Foarte bine
8.Ceamă Ionuț Cristian – Foarte bine
9.Prodan Alex-Valentin – Foarte bine
10.Calu Ştefan – Bine
11.Grigore Ioan Bogdan – Bine
1.Dicianu Maria – Excelent
2.Ivanov Maria – Excelent
3.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
4.Morea Gabriel Antonio – Excelent
5.Papuc David-Alexandru – Excelent
6.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
7.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
8.Vechiu Rareş – Excelent
Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”:
1.Cârjilă Ana-Teodora – Excelent
2.Crăciun Ioana-Cătălina – Excelent
3.Dănăilă Eduard-Daniel – Excelent
4.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Excelent
5.Dimofte Ştefan Daniel – Excelent
6.Filoti Cristina – Excelent
7.Muraru Mircea – Excelent
8.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
9.Stan Constantin-Tiberiu – Excelent
10.Stoian Laura – Excelent
11.Cireaşă Rareş-Andrei – Foarte bine
12.Deculescu Cosmina – Maria – Foarte bine
13.Munteanu Robert Ştefan – Foarte bine
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
2.Mocanu George-Adrian – Excelent
3.Rădulescu Neagu Alexandru – Excelent
4.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
5.Băbeanu Ştefania – Foarte bine
6.Calu Ştefan – Foarte bine
7.Ceamă Ionuț Cristian – Foarte bine
8.Prodan Alex-Valentin – Foarte bine
9.Radu Eduard-Alexandru – Foarte bine
10.Strati Maria Daniela – Foarte bine
11.Tălîmbă Alin-Ștefan – Foarte bine
1.Dicianu Maria – Excelent
2.Istrate Alexandra – Excelent
3.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
4.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
5.Morea Gabriel Antonio – Excelent
6.Papuc David-Alexandru – Excelent
7.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
8.Sarivan Diana-Irina – Excelent
9.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
10.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
11.Vasile Maria Irina – Excelent
12.Vechiu Rareş – Excelent
1.Aninos Alex-Alin – Excelent
2.Butnaru Andrei Hristo – Excelent
3.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
4.Drăghici David – Excelent
5.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
6.Lefter Maria-Isabela – Excelent
7.Moldoveanu Antonio-Florian – Excelent
8.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
9.Muraru Alexandru – Excelent
10.Murea Vlad – Excelent
11.Staicu Dan-Andrei – Excelent
12.Stroe Sebastian-Arpad – Excelent
13.Surdu Cristian – Excelent
14.Topor Maria-Sabina – Excelent
15.Sasu Dragoş-Eduard – Foarte bine
Rezultatele concursului „Cangurul lingvist” secţiunea engleză – germană:
1.Dicianu Maria – 188,75
2.Măcineanu Maria-Irina – 153,75
3.Ivanov Maria – 151,25
4.Toader Wiliam-Ioan – 150,00
5.Ivanov Andrei-Eduard – 108,75
1.Staicu Dan-Andrei – 200,00
2.Roadevin Ştefan – 195,00
3.Moroianu Andrei-Călin – 188,75
4.Fotin Andrei-Ştefan – 188,00
5.Surdu Cristian – 188,00
6.Coman Andrei – 181,00
7.Pascu Theodora Alexandra – 180,00
8.Drăghici David – 178,75
9.Ifrim Flavius-Iulian – 178,50
10.Murea Vlad – 168,75
11.Lefter Maria-Isabela – 161,25
12.Stroe Sebastian-Arpad – 161,25
13.Topor Maria-Sabina – 160,00
14.Căpităneanu Bogdan Marian – 156,25
15.Cloşcă Andrei Armand – 146,25
16.Alexandrescu Cosmin Gabriel – 108,75
17.Butnaru Andrei Hristo – 106,25
18.Moldoveanu Antonio-Florian – 42,00
Rezultatele concursului judeţean de creaţie literară „Din lumea celor care nu cuvântă” – secţiunea proză:
1.Dicianu Maria – 86,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 76,00
1.Topor Maria-Sabina – 94,00
2.Pascu Theodora Alexandra – 75,0
Rezultatele concursului „Comunicare. Ortografie”:
1.Tomescu Andrei-Cristian – 9,80
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – 9,30
3.Mocanu George-Adrian – 8,50
4.Prodan Alex-Valentin – 8,10
5.Rădulescu Neagu Alexandru – 7,80
6.Barbu Florin Gabriel – 7,40
7.Riga Giulia – 7,20
8.Tălîmbă Alin-Ștefan – 7,20
1.Măcineanu Maria-Irina – 9,00
2.Dicianu Maria – 8,75
3.Toader Wiliam-Ioan – 8,60
4.Vechiu Rareş – 8,05
5.Morea Gabriel Antonio – 7,50
6.Grabovenco Bogdan-Iulian – 7,35
7.Papuc David-Alexandru – 7,25
8.Leu Bogdan-Viorel – 6,85
9.Sarivan Diana-Irina – 6,82
10.Petrea Vlad-Ştefan – 6,50
11.Stoica Alina-Mihaela – 6,43
12.Istrate Alexandra – 5,09
1.Drăghici David – 9,45
2.Fotin Andrei-Ştefan – 9,35
3.Surdu Cristian – 9,20
4.Căpităneanu Bogdan Marian – 9,05
5.Staicu Dan-Andrei – 8,90
6.Cloşcă Andrei Armand – 8,85
7.Roadevin Ştefan – 8,80
8.Moroianu Andrei-Călin – 8,70
9.Pascu Theodora Alexandra – 8,60
10.Coman Andrei – 8,55
11.Topor Maria-Sabina – 8,55
12.Lefter Maria-Isabela – 8,30
13.Murea Vlad – 7,45
14.Alexandrescu Cosmin Gabriel – 6,50
15.Moldoveanu Antonio-Florian – 5,85
Rezultatele concursului judeţean de matematică „Micul Gauss”:
1.Fotin Andrei-Ştefan – Premiul II
2.Staicu Dan-Andrei – Premiul II
Rezultatele concursului „Micul şahist”, etapa judeţeană:
1.Simion Andrei-Laurențiu – Premiul III
1.Başno Ana-Maria – Premiul I
2.Vechiu Rareş – Premiul II
1.Roadevin Ştefan – Premiul I
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa predictivă:
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 87,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 85,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 83,00
4.Radu Eduard-Alexandru – 83,00
5.Tălîmbă Alin-Ștefan – 83,00
6.Mocanu George-Adrian – 80,00
7.Prodan Alex-Valentin – 73,00
8.Băbeanu Ştefania – 66,00
1.Măcineanu Maria-Irina – 90,00
2.Dicianu Maria – 83,00
3.Ivanov Maria – 80,00
4.Başno Ana-Maria – 71,00
5.Papuc David-Alexandru – 70,00
6.Petrea Vlad-Ştefan – 65,00
7.Toader Wiliam-Ioan – 65,00
8.Vechiu Rareş – 50,00
1.Drăghici David – 89,00
2.Fotin Andrei-Ştefan – 79,00
3.Căpităneanu Bogdan Marian – 74,00
4.Surdu Cristian – 74,00
5.Roadevin Ştefan – 72,00
6.Moroianu Andrei-Călin – 71,00
7.Cloşcă Andrei Armand – 60,00
8.Muraru Alexandru – 45,00
9.Topor Maria-Sabina – 45,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Limba Română – Etapa predictivă:
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 100,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 100,00
3.Radu Eduard-Alexandru – 95,00
4.Băbeanu Ştefania – 90,00
5.Rădulescu Neagu Alexandru – 90,00
6.Prodan Alex-Valentin – 88,00
7.Mocanu George-Adrian – 41,00
1.Dicianu Maria – 100,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
3.Toader Wiliam-Ioan – 100,00
4.Başno Ana-Maria – 97,00
5.Ivanov Maria – 96,00
6.Vechiu Rareş – 91,00
7.Papuc David-Alexandru – 88,00
1.Fotin Andrei-Ştefan – 95,00
2.Căpităneanu Bogdan Marian – 94,00
3.Roadevin Ştefan – 94,00
4.Staicu Dan-Andrei – 94,00
5.Cloşcă Andrei Armand – 92,00
6.Drăghici David – 90,00
7.Topor Maria-Sabina – 90,00
8.Coman Andrei – 89,00
9.Surdu Cristian – 88,00
10.Moroianu Andrei-Călin – 87,00
11.Alexandrescu Cosmin Gabriel – 81,00
12.Muraru Alexandru – 73,00
Rezultatele concursului ”Cangurul Explorator”:
1.Cârjilă Ana-Teodora – Excelent
2.Crăciun Ioana-Cătălina – Excelent
3.David Eduard-Florin – Excelent
4.Dănăilă Eduard-Daniel – Excelent
5.Deculescu Cosmina – Maria – Excelent
6.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – Excelent
7.Dimofte Ştefan Daniel – Excelent
8.Ion Daniel-Alexandru – Excelent
9.Muraru Mircea – Excelent
10.Simion Andrei-Laurențiu – Excelent
11.Stan Constantin-Tiberiu – Excelent
12.Stoian Laura – Excelent
13.Ştefan Delia Cristina – Excelent
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
2.Rădulescu Neagu Alexandru – Excelent
3.Barbu Florin Gabriel – Foarte bine
4.Mocanu George-Adrian – Foarte bine
5.Prodan Alex-Valentin – Foarte bine
6.Tomescu Andrei-Cristian – Foarte bine
7.Băbeanu Ştefania – Bine
8.Calu Ştefan – Bine
9.Ceamă Ionuț Cristian – Bine
10.Grigore Ioan Bogdan – Bine
1.Dicianu Maria – Excelent
2.Grabovenco Bogdan-Iulian – Excelent
3.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
4.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
5.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
6.Sarivan Diana-Irina – Excelent
7.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
8.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
9.Vasile Maria Irina – Excelent
10.Vechiu Rareş – Excelent
11.Ivanov Andrei-Eduard – Foarte bine
12.Istrate Alexandra – Bine
1.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
2.Drăghici David – Excelent
3.Staicu Dan-Andrei – Excelent
4.Căpităneanu Bogdan Marian – Foarte bine
5.Fotin Andrei-Ştefan – Foarte bine
6.Moldoveanu Antonio-Florian – Foarte bine
7.Moroianu Andrei-Călin – Foarte bine
8.Roadevin Ştefan – Foarte bine
9.Surdu Cristian – Foarte bine
10.Butnaru Andrei Hristo – Bine
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a II – a:
1.Rădulescu Neagu Alexandru – 90,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 88,00
3.Gavriliu Ana-Ruxandra – 87,00
4.Mocanu George-Adrian – 87,00
5.Radu Eduard-Alexandru – 70,00
6.Tălîmbă Alin-Ștefan – 65,00
1.Petrea Vlad-Ştefan – 90,00
2.Toader Wiliam-Ioan – 85,00
3.Vechiu Rareş – 85,00
4.Başno Ana-Maria – 75,00
5.Dicianu Maria – 75,00
6.Măcineanu Maria-Irina – 75,00
7.Ivanov Maria – 65,00
1.Fotin Andrei-Ştefan – 85,00
2.Roadevin Ştefan – 78,00
3.Căpităneanu Bogdan Marian – 75,00
4.Drăghici David – 73,00
5.Staicu Dan-Andrei – 73,00
6.Stroe Sebastian-Arpad – 66,00
7.Cloşcă Andrei Armand – 65,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a II-a:
1.Mocanu George-Adrian – 98,00
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – 94,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 91,00
4.Tomescu Andrei-Cristian – 91,00
5.Radu Eduard-Alexandru – 87,00
6.Riga Giulia – 82,00
7.Prodan Alex-Valentin – 67,00
1.Măcineanu Maria-Irina – 99,00
2.Ivanov Maria – 95,00
3.Dicianu Maria – 94,50
4.Başno Ana-Maria – 93,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 93,00
6.Toader Wiliam-Ioan – 91,00
7.Vechiu Rareş – 87,00
1.Fotin Andrei-Ştefan – 94,00
2.Căpităneanu Bogdan Marian – 92,50
3.Staicu Dan-Andrei – 91,00
4.Coman Andrei – 90,00
5.Roadevin Ştefan – 90,00
6.Drăghici David – 89,50
7.Cloşcă Andrei Armand – 89,00
8.Moroianu Andrei-Călin – 88,50
9.Topor Maria-Sabina – 79,00
10.Moldoveanu Antonio-Florian – 75,00
11.Butnaru Andrei Hristo – 65,50
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a III-a:
1.Cârjilă Ana-Teodora – 100,00
2.Simion Andrei-Laurențiu – 100,00
3.Ştefan Delia Cristina – 100,00
4.Ion Daniel-Alexandru – 98,00
5.Dănăilă Eduard-Daniel – 94,00
6.Filoti Cristina – 94,00
7.Muraru Mircea – 92,00
8.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 91,00
9.Stoian Laura – 90,00
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 92,00
2.Radu Eduard-Alexandru – 92,00
3.Mocanu George-Adrian – 89,00
4.Rădulescu Neagu Alexandru – 87,00
5.Tomescu Andrei-Cristian – 86,00
6.Băbeanu Ştefania – 79,00
7.Prodan Alex-Valentin – 67,00
1.Dicianu Maria – 92,00
2.Başno Ana-Maria – 88,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 88,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 88,00
5.Vechiu Rareş – 73,00
1.Surdu Cristian – 88,00
2.Căpităneanu Bogdan Marian – 84,00
3.Cloşcă Andrei Armand – 75,00
4.Fotin Andrei-Ştefan – 70,00
5.Drăghici David – 67,00
6.Moldoveanu Antonio-Florian – 67,00
7.Muraru Alexandru – 64,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a III – a:
1.Simion Andrei-Laurențiu – 80,00
2.Stoian Laura – 78,00
3.Cârjilă Ana-Teodora – 73,00
4.Dănăilă Eduard-Daniel – 70,00
5.Filoti Cristina – 70,00
6.Ion Daniel-Alexandru – 70,00
7.Crăciun Ioana-Cătălina – 68,00
8.Diacăn Voica-Ioana-Cristiana – 68,00
9.David Eduard-Florin – 58,00
10.Deculescu Cosmina – Maria – 45,00
11.Muraru Mircea – 35,00
1.Radu Eduard-Alexandru – 93,00
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – 91,00
3.Rădulescu Neagu Alexandru – 84,00
4.Tomescu Andrei-Cristian – 83,00
5.Prodan Alex-Valentin – 82,00
6.Mocanu George-Adrian – 68,00
1.Petrea Vlad-Ştefan – 100,00
2.Dicianu Maria – 98,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 98,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 90,00
5.Başno Ana-Maria – 83,00
6.Vechiu Rareş – 82,00
1.Fotin Andrei-Ştefan – 96,00
2.Cloşcă Andrei Armand – 92,00
3.Surdu Cristian – 92,00
4.Căpităneanu Bogdan Marian – 90,00
5.Drăghici David – 90,00
6.Muraru Alexandru – 81,00
7.Coman Andrei – 61,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa I:
1.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
2.Toader Wiliam-Ioan – 100,00
3.Dicianu Maria – 94,00
4.Ivanov Maria – 91,00
1.Căpităneanu Bogdan Marian – 100,00
2.Drăghici David – 100,00
3.Moroianu Andrei-Călin – 100,00
4.Surdu Cristian – 96,00
5.Fotin Andrei-Ştefan – 95,00
6.Roadevin Ştefan – 95,00
7.Cloşcă Andrei Armand – 94,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa a II – a
1.Dicianu Maria – 100,00
2.Ivanov Maria – 100,00
3.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 100,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 99,00
6.Istrate Alexandra – 76,00
7.Stoica Alina-Mihaela – 73,50
1.Căpităneanu Bogdan Marian – 100,00
2.Drăghici David – 100,00
3.Moroianu Andrei-Călin – 100,00
4.Surdu Cristian – 100,00
5.Fotin Andrei-Ştefan – 98,00
6.Cloşcă Andrei Armand – 94,50
7.Staicu Dan-Andrei – 94,50
8.Coman Andrei – 89,00
9.Butnaru Andrei Hristo – 67,00
Rezultatele concursului „Fii inteligent la matematică”
1.Gavriliu Ana-Ruxandra – 100,00
2.Tomescu Andrei-Cristian – 99,00
3.Mocanu George-Adrian – 97,00
4.Tălîmbă Alin-Ștefan – 90,00
5.Radu Eduard-Alexandru – 73,00
6.Rădulescu Neagu Alexandru – 71,50
7.Barbu Florin Gabriel – 67,50
1.Măcineanu Maria-Irina – 90,00
2.Papuc David-Alexandru – 90,00
3.Toader Wiliam-Ioan – 86,00
4.Vasile Maria Irina – 84,00
5.Dicianu Maria – 75,00
6.Petrea Vlad-Ştefan – 75,00
7.Ivanov Andrei-Eduard – 71,00
8.Stoica Alina-Mihaela – 61,00
9.Sarivan Diana-Irina – 59,00
10.Morea Gabriel Antonio – 48,00
11.Vechiu Rareş – 41,00
12.Leu Bogdan-Viorel – 36,00
13.Istrate Alexandra – 35,00
1.Căpităneanu Bogdan Marian – 100,00
2.Cloşcă Andrei Armand – 100,00
3.Drăghici David – 100,00
4.Fotin Andrei-Ştefan – 100,00
5.Moroianu Andrei-Călin – 100,00
6.Pascu Theodora Alexandra – 100,00
7.Roadevin Ştefan – 100,00
8.Staicu Dan-Andrei – 100,00
9.Surdu Cristian – 100,00
10.Coman Andrei – 94,00
11.Aninos Alex-Alin – 90,00
12.Lefter Maria-Isabela – 90,00
13.Moldoveanu Antonio-Florian – 90,00
14.Topor Maria-Sabina – 90,00
15.Ifrim Flavius-Iulian – 86,00
16.Murea Vlad – 86,00
Rezultatele concursului „Micul matematician”:
1.Başno Ana-Maria – 100,00
2.Dicianu Maria – 100,00
3.Ivanov Andrei-Eduard – 100,00
4.Ivanov Maria – 100,00
5.Juratu Denis-Daniel – 100,00
6.Leu Bogdan-Viorel – 100,00
7.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
8.Morea Gabriel Antonio – 100,00
9.Petrea Vlad-Ştefan – 100,00
10.Ştefan Bogdan-Adrian – 100,00
11.Toader Wiliam-Ioan – 100,00
12.Vasile Maria Irina – 100,00
13.Vechiu Rareş – 100,00
14.Papuc David-Alexandru – 98,00
1.Pascu Theodora Alexandra – 92,00
2.Fotin Andrei-Ştefan – 91,00
3.Căpităneanu Bogdan Marian – 90,00
4.Cloşcă Andrei Armand – 90,00
5.Roadevin Ştefan – 85,00
6.Surdu Cristian – 85,00
7.Drăghici David – 83,00
8.Moroianu Andrei-Călin – 83,00
9.Murea Vlad – 79,00
10.Alexandrescu Cosmin Gabriel – 78,00
11.Staicu Dan-Andrei – 78,00
12.Stroe Sebastian-Arpad – 75,00
1.Becheanu Luca – 78,00
2.Beiliciu Vlad-Alexandru – 78,00
3.Sarău Irina-Maria – 78,00
4.Tănase Sorin Ştefan – 76,00
5.Florea Mihaela – 74,00
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Băbeanu Ştefania – Excelent
2.Grigore Ioan Bogdan – Excelent
3.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
4.Calu Ştefan – Foarte bine
5.Prodan Alex-Valentin – Foarte bine
6.Radu Eduard-Alexandru – Bine
7.Strati Maria Daniela – Bine
1.Dicianu Maria – Excelent
2.Ivanov Andrei-Eduard – Excelent
3.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
4.Papuc David-Alexandru – Excelent
5.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
6.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
7.Grabovenco Bogdan-Iulian – Foarte bine
8.Leu Bogdan-Viorel – Foarte bine
9.Morea Gabriel Antonio – Foarte bine
10.Ştefan Bogdan-Adrian – Foarte bine
11.Vechiu Rareş – Foarte bine
12.Petrea Vlad-Ştefan – Bine
13.Vasile Maria Irina – Bine
1.Căpităneanu Bogdan Marian – Excelent
2.Drăghici David – Excelent
3.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
4.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
5.Murea Vlad – Excelent
6.Roadevin Ştefan – Excelent
7.Staicu Dan-Andrei – Excelent
8.Stroe Sebastian-Arpad – Excelent
9.Surdu Cristian – Excelent
10.Alexandrescu Cosmin Gabriel – Foarte bine
11.Cloşcă Andrei Armand – Foarte bine
12.Ifrim Flavius-Iulian – Foarte bine
13.Lefter Maria-Isabela – Foarte bine
14.Moldoveanu Antonio-Florian – Foarte bine
15.Muraru Alexandru – Foarte bine
16.Pascu Theodora Alexandra – Foarte bine
17.Sasu Dragoş-Eduard – Foarte bine
18.Topor Maria-Sabina – Foarte bine
19.Butnaru Andrei Hristo – Bine
20.Coman Andrei – Bine
1.Sarău Irina-Maria – 96,25
2.Bacalu Andrei – 95,00
3.Marin Bianca-Teodora – 90,00
4.Beiliciu Vlad-Alexandru – 86,25
5.Necula Bogdan – 83,75
6.Florea Mihaela – 78,75
7.Moroianu Gabriel Alexandru – 71,25
8.Tănase Sorin Ştefan – 71,25
9.Becheanu Luca – 62,50
10.Crassas Andrei-Alexandru – 62,50
11.Ştefănescu Alexandra – 60,00
12.Taman Tudor – 57,50
13.Surdu Cosmin-Mihai – 48,75
14.Curcă Răzvan – 46,25
15.Procaci Rareş-Alin – 43,75
16.Filoti Ruxandra – 22,50
Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”:
1.Băbeanu Ştefania – Excelent
2.Gavriliu Ana-Ruxandra – Excelent
3.Grigore Ioan Bogdan – Excelent
4.Prodan Alex-Valentin – Excelent
5.Radu Eduard-Alexandru – Excelent
6.Rădulescu Neagu Alexandru – Excelent
7.Strati Maria Daniela – Excelent
8.Tălîmbă Alin-Ștefan – Excelent
9.Tomescu Andrei-Cristian – Excelent
10.Calu Ştefan – Foarte bine
11.Ceamă Ionuț Cristian – Bine
1.Başno Ana-Maria – Excelent
2.Dicianu Maria – Excelent
3.Ivanov Andrei-Eduard – Excelent
4.Juratu Denis-Daniel – Excelent
5.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
6.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
7.Papuc David-Alexandru – Excelent
8.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
9.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
10.Ştefan Bogdan-Adrian – Excelent
11.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
12.Vasile Maria Irina – Excelent
13.Vechiu Rareş – Excelent
1.Aninos Alex-Alin – Excelent
2.Căpităneanu Bogdan Marian – Excelent
3.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
4.Coman Andrei – Excelent
5.Drăghici David – Excelent
6.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
7.Ifrim Flavius-Iulian – Excelent
8.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
9.Pascu Theodora Alexandra – Excelent
10.Roadevin Ştefan – Excelent
11.Staicu Dan-Andrei – Excelent
12.Stroe Sebastian-Arpad – Excelent
13.Surdu Cristian – Excelent
14.Topor Maria-Sabina – Excelent
15.Vasile Eddyn-Cristian – Excelent
16.Butnaru Andrei Hristo – Foarte bine
17.Moldoveanu Antonio-Florian – Foarte bine
1.Bacalu Andrei – Excelent
2.Becheanu Luca – Excelent
3.Beiliciu Vlad-Alexandru – Excelent
4.Crassas Andrei-Alexandru – Excelent
5.Curcă Răzvan – Excelent
6.Dima Robert-Gabriel – Excelent
7.Filoti Ruxandra – Excelent
8.Florea Mihaela – Excelent
9.Marin Bianca-Teodora – Excelent
10.Necula Bogdan – Excelent
11.Procaci Rareş-Alin – Excelent
12.Sarău Irina-Maria – Excelent
13.Surdu Cosmin-Mihai – Excelent
14.Ştefănescu Alexandra – Excelent
15.Tănase Sorin Ştefan – Excelent
Rezultatele concursului „Cangurul lingvist” secţiunea engleză – germană
1.Staicu Dan-Andrei – 200,00
2.Surdu Cristian – 193,75
3.Cloşcă Andrei Armand – 182,50
4.Fotin Andrei-Ştefan – 181,25
5.Roadevin Ştefan – 178,75
6.Murea Vlad – 177,50
7.Coman Andrei – 175,75
8.Drăghici David – 160,75
9.Moroianu Andrei-Călin – 160,25
10.Pascu Theodora Alexandra – 150,00
11.Butnaru Andrei Hristo – 28,50
1.Beiliciu Vlad-Alexandru – 193,75
2.Florea Mihaela – 180,00
3.Curcă Răzvan – 172,50
4.Sarău Irina-Maria – 165,25
5.Filoti Ruxandra – 155,00
6.Becheanu Luca – 147,75
7.Dima Robert-Gabriel – 104,00
8.Marin Bianca-Teodora – 97,75
Rezultatele concursului judeţean de creaţie literară „Din lumea celor care nu cuvântă” – secţiunea proză:
1.Staicu Dan-Andrei – Menţiune
1.Florea Mihaela – 82,00
Rezultatele concursului judeţean de ortografie „Ion Creangă”:
1.Sarău Irina-Maria – Menţiune
Rezultatele concursului „Comunicare. Ortografie”:
1.Toader Wiliam-Ioan – 99,00
2.Ivanov Maria – 98,00
3.Vechiu Rareş – 98,00
4.Măcineanu Maria-Irina – 97,00
5.Petrea Vlad-Ştefan – 97,00
6.Dicianu Maria – 93,00
7.Ştefan Bogdan-Adrian – 88,00
1.Pascu Theodora Alexandra – 100,00
2.Căpităneanu Bogdan Marian – 96,00
3.Lefter Maria-Isabela – 96,00
4.Murea Vlad – 95,00
5.Staicu Dan-Andrei – 95,00
6.Alexandrescu Cosmin Gabriel – 94,00
7.Drăghici David – 94,00
8.Roadevin Ştefan – 94,00
9.Surdu Cristian – 94,00
10.Fotin Andrei-Ştefan – 92,00
11.Moroianu Andrei-Călin – 91,00
12.Coman Andrei – 88,00
13.Stroe Sebastian-Arpad – 88,00
14.Moldoveanu Antonio-Florian – 83,50
15.Topor Maria-Sabina – 83,00
16.Cloşcă Andrei Armand – 81,00
17.Butnaru Andrei Hristo – 77,00
1.Sarău Irina-Maria – 95,00
2.Filoti Ruxandra – 93,00
3.Bacalu Andrei – 92,00
4.Marin Bianca-Teodora – 91,00
5.Becheanu Luca – 90,00
6.Crassas Andrei-Alexandru – 89,00
7.Tănase Sorin Ştefan – 88,00
8.Florea Mihaela – 87,00
9.Procaci Rareş-Alin – 86,50
10.Taman Tudor – 86,00
11.Dima Robert-Gabriel – 74,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa predictivă:
1.Măcineanu Maria-Irina – 85,00
2.Dicianu Maria – 84,00
3.Croitoru Ionuţ – 70,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 68,00
5.Vechiu Rareş – 67,00
6.Başno Ana-Maria – 63,00
7.Papuc David-Alexandru – 56,00
8.Sarivan Diana-Irina – 56,00
1.Moroianu Andrei-Călin – 81,00
2.Fotin Andrei-Ştefan – 80,00
3.Căpităneanu Bogdan Marian – 79,00
4.Roadevin Ştefan – 79,00
5.Drăghici David – 78,00
6.Staicu Dan-Andrei – 71,00
7.Stroe Sebastian-Arpad – 70,00
8.Murea Vlad – 67,00
9.Surdu Cristian – 65,00
10.Cloşcă Andrei Armand – 64,00
11.Muraru Alexandru – 59,00
12.Coman Andrei – 55,00
13.Lefter Maria-Isabela – 55,00
1.Tănase Sorin Ştefan – 81,00
2.Marin Bianca-Teodora – 77,00
3.Bacalu Andrei – 71,00
4.Necula Bogdan – 70,00
5.Beiliciu Vlad-Alexandru – 60,00
6.Stroe Dragoş – 60,00
7.Jipa George Alexandru – 56,00
8.Curcă Răzvan – 50,00
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Limba Română – Etapa predictivă:
1.Toader Wiliam-Ioan – Premiul I
2.Papuc David-Alexandru – Premiul III
3.Dicianu Maria – Premiul IV
4.Măcineanu Maria-Irina – 95,00
5.Ivanov Maria – 93,00
6.Başno Ana-Maria – 92,00
7.Croitoru Ionuţ – 92,00
8.Sarivan Diana-Irina – 87,00
9.Vechiu Rareş – 84,00
10.Stoica Alina-Mihaela – 81,00
1.Drăghici David – 93,00
2.Coman Andrei – 90,00
3.Staicu Dan-Andrei – 90,00
4.Moroianu Andrei-Călin – 88,00
5.Căpităneanu Bogdan Marian – 87,00
6.Muraru Alexandru – 87,00
7.Roadevin Ştefan – 86,00
8.Surdu Cristian – 86,00
9.Fotin Andrei-Ştefan – 84,00
10.Cloşcă Andrei Armand – 81,00
1.Florea Mihaela – 95,00
2.Marin Bianca-Teodora – 95,00
3.Becheanu Luca – 88,00
4.Beiliciu Vlad-Alexandru – 85,00
5.Curcă Răzvan – 85,00
6.Necula Bogdan – 79,00
7.Jipa George Alexandru – 77,00
8.Tănase Sorin Ştefan – 72,00
9.Surdu Cosmin-Mihai – 71,00
10.Filoti Ruxandra – 69,00
11.Moroianu Gabriel Alexandru – 64,00
12.Bacalu Andrei – 61,00
Rezultatele concursului ”Cangurul Explorator”:
1.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
2.Roadevin Ştefan – Excelent
3.Surdu Cristian – Excelent
1.Beiliciu Vlad-Alexandru – Excelent
2.Dima Robert-Gabriel – Excelent
3.Marin Bianca-Teodora – Excelent
4.Sarău Irina-Maria – Excelent
5.Taman Tudor – Excelent
6.Tănase Sorin Ştefan – Excelent
7.Filoti Ruxandra – Foarte bine
8.Florea Mihaela – Foarte bine
9.Necula Bogdan – Foarte bine
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a II – a:
1.Măcineanu Maria-Irina – 100,00
2.Dicianu Maria – 93,00
3.Petrea Vlad-Ştefan – 91,00
4.Ştefan Bogdan-Adrian – 86,00
5.Başno Ana-Maria – 83,00
6.Papuc David-Alexandru – 79,00
7.Toader Wiliam-Ioan – 79,00
8.Vechiu Rareş – 72,00
9.Morea Gabriel Antonio – 41,00
1.Staicu Dan-Andrei – 96,00
2.Pascu Theodora Alexandra – 91,00
3.Fotin Andrei-Ştefan – 89,00
4.Drăghici David – 85,00
5.Stroe Sebastian-Arpad – 83,00
6.Căpităneanu Bogdan Marian – 82,00
7.Cloşcă Andrei Armand – 82,00
8.Moroianu Andrei-Călin – 81,00
9.Surdu Cristian – 76,00
10.Ifrim Flavius-Iulian – 67,00
11.Coman Andrei – 54,00
1.Bacalu Andrei – 90,00
2.Beiliciu Vlad-Alexandru – 88,00
3.Tănase Sorin Ştefan – 87,00
4.Crassas Andrei-Alexandru – 86,00
5.Jipa George Alexandru – 82,00
6.Curcă Răzvan – 81,00
7.Marin Bianca-Teodora – 78,00
8.Becheanu Luca – 76,00
9.Sarău Irina-Maria – 76,00
10.Moroianu Gabriel Alexandru – 75,00
11.Filoti Ruxandra – 73,00
12.Necula Bogdan – 71,00
13.Procaci Rareş-Alin – 67,00
14.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – 52,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a II-a:
1.Dicianu Maria – 100,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 99,00
3.Ivanov Maria – 94,00
4.Başno Ana-Maria – 91,00
5.Toader Wiliam-Ioan – 91,00
6.Petrea Vlad-Ştefan – 85,00
7.Ştefan Bogdan-Adrian – 85,00
8.Vechiu Rareş – 82,00
1.Căpităneanu Bogdan Marian – 99,00
2.Surdu Cristian – 98,00
3.Drăghici David – 97,00
4.Moroianu Andrei-Călin – 97,00
5.Coman Andrei – 94,00
6.Pascu Theodora Alexandra – 94,00
7.Murea Vlad – 93,00
8.Staicu Dan-Andrei – 93,00
9.Cloşcă Andrei Armand – 89,00
10.Fotin Andrei-Ştefan – 87,00
11.Lefter Maria-Isabela – 87,00
12.Muraru Alexandru – 85,00
13.Moldoveanu Antonio-Florian – 80,00
14.Ifrim Flavius-Iulian – 66,00
1.Becheanu Luca – 98,00
2.Florea Mihaela – 98,00
3.Sarău Irina-Maria – 94,00
4.Jipa George Alexandru – 90,00
5.Beiliciu Vlad-Alexandru – 88,00
6.Tănase Sorin Ştefan – 87,00
7.Necula Bogdan – 84,00
8.Curcă Răzvan – 83,00
9.Marin Bianca-Teodora – 81,00
10.Bacalu Andrei – 77,00
11.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – 73,00
12.Taman Tudor – 72,00
13.Crassas Andrei-Alexandru – 71,00
14.Surdu Cosmin-Mihai – 65,00
15.Filoti Ruxandra – 64,00
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Engleză – Etapa a II-a:
1.Căpităneanu Bogdan Marian – 100,00
2.Drăghici David – 100,00
3.Moroianu Andrei-Călin – 100,00
4.Cloşcă Andrei Armand – 97,00
5.Surdu Cristian – 85,00
6.Coman Andrei – 81,50
7.Fotin Andrei-Ştefan – 79,00
8.Roadevin Ştefan – 76,50
1.Curcă Răzvan – Premiul I
2.Florea Mihaela – Premiul II
3.Jipa George Alexandru – 94,50
4.Marin Bianca-Teodora – 88,50
5.Bacalu Andrei – 87,50
6.Sarău Irina-Maria – 87,50
7.Necula Bogdan – 86,00
8.Beiliciu Vlad-Alexandru – 83,50
9.Surdu Cosmin-Mihai – 80,50
Rezultatele concursului Evaluare naţională în educaţie – Limba Română – Etapa a III-a:
1.Măcineanu Maria-Irina – 98,00
2.Başno Ana-Maria – 97,00
3.Ivanov Maria – 95,00
4.Dicianu Maria – 89,00
5.Toader Wiliam-Ioan – 79,00
6.Stoica Alina-Mihaela – 70,00
1.Staicu Dan-Andrei – 95,00
2.Roadevin Ştefan – 91,00
3.Moroianu Andrei-Călin – 90,00
4.Surdu Cristian – 90,00
5.Drăghici David – 89,00
6.Fotin Andrei-Ştefan – 89,00
7.Cloşcă Andrei Armand – 83,00
8.Coman Andrei – 82,00
9.Murea Vlad – 77,00
10.Moldoveanu Antonio-Florian – 75,00
11.Muraru Alexandru – 63,00
1.Florea Mihaela – 97,00
2.Marin Bianca-Teodora – 96,00
3.Becheanu Luca – 95,00
4.Sarău Irina-Maria – 95,00
5.Curcă Răzvan – 90,00
6.Necula Bogdan – 89,00
7.Jipa George Alexandru – 84,00
8.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – 83,00
9.Bacalu Andrei – 78,00
Rezultatele concursului internaţional „Leagănul Poveştilor” – creaţie literară şi creaţie plastică:
1.Florea Mihaela – Premiul I
2.Beiliciu Vlad-Alexandru – Premiul II
3.Marin Bianca-Teodora – Premiul II
4.Sarău Irina-Maria – Premiul II
Rezultatele concursului Evaluarea naţională în educaţie – Matematică – Etapa a III – a:
1.Stoica Alina-Mihaela – 94,00
2.Măcineanu Maria-Irina – 93,00
3.Başno Ana-Maria – 89,00
4.Toader Wiliam-Ioan – 89,00
5.Dicianu Maria – 86,00
6.Ivanov Maria – 84,00
7.Vechiu Rareş – 82,00
8.Papuc David-Alexandru – 77,00
1.Drăghici David – 98,00
2.Moroianu Andrei-Călin – 98,00
3.Căpităneanu Bogdan Marian – 96,00
4.Fotin Andrei-Ştefan – 93,00
5.Stroe Sebastian-Arpad – 93,00
6.Surdu Cristian – 90,00
7.Staicu Dan-Andrei – 89,00
8.Cloşcă Andrei Armand – 86,00
9.Roadevin Ştefan – 85,00
10.Muraru Alexandru – 60,00
1.Florea Mihaela – 93,00
2.Bacalu Andrei – 89,00
3.Jipa George Alexandru – 89,00
4.Sarău Irina-Maria – 88,00
5.Necula Bogdan – 84,00
6.Marin Bianca-Teodora – 83,00
7.Becheanu Luca – 81,00
8.Tănase Sorin Ştefan – 79,00
Rezultatele concursului „Micul matematician”:
1.Căpităneanu Bogdan Marian – Premiul I
2.Moroianu Andrei-Călin – Premiul I
3.Staicu Dan-Andrei – Premiul I
4.Surdu Cristian – Premiul I
5.Drăghici David – Premiul II
6.Pascu Theodora Alexandra – Premiul III
7.Fotin Andrei-Ştefan – Menţiune
8.Murea Vlad – Menţiune
9.Roadevin Ştefan – Menţiune
10.Topor Maria-Sabina – Menţiune
11.Cloşcă Andrei Armand – 69,00
12.Coman Andrei – 66,00
13.Lefter Maria-Isabela – 49,00
1.Taman Tudor – Premiul III
2.Florea Mihaela – 80,00
3.Beiliciu Vlad-Alexandru – 72,00
4.Jipa George Alexandru – 72,00
5.Sarău Irina-Maria – 67,00
6.Surdu Cosmin-Mihai – 67,00
7.Bacalu Andrei – 62,00
8.Marin Bianca-Teodora – 61,00
9.Necula Bogdan – 60,00
10.Becheanu Luca – 58,00
11.Dima Robert-Gabriel – 53,00
12.Tănase Sorin Ştefan – 52,00
13.Curcă Răzvan – 50,00
1.Grosu Lia Maria – Premiul I
2.Lazăr Maria Aristiţa – Premiul I
3.Popa Ştefan Andrei – Premiul I
4.Văleanu Alexandra – Premiul I
5.Dumitriu Andreea – Premiul II
6.Budan Andrei Tudor – Premiul III
7.Tălîmbă Vlad Ioan – Premiul III
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Başno Ana-Maria – Excelent
2.Croitoru Ionuţ – Excelent
3.Dicianu Maria – Excelent
4.Ivanov Maria – Excelent
5.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
6.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
7.Morea Gabriel Antonio – Excelent
8.Papuc David-Alexandru – Excelent
9.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
10.Sarivan Diana-Irina – Excelent
11.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
12.Ştefan Bogdan-Adrian – Excelent
13.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
14.Vechiu Rareş – Excelent
15.Vasile Maria Irina – Bine
1.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
2.Drăghici David – Excelent
3.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
4.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
5.Murea Vlad – Excelent
6.Roadevin Ştefan – Excelent
7.Alexandrescu Cosmin Gabriel – Foarte bine
8.Butnaru Andrei Hristo – Foarte bine
9.Lefter Maria-Isabela – Foarte bine
10.Moldoveanu Antonio-Florian – Foarte bine
11.Muraru Alexandru – Foarte bine
12.Ifrim Flavius-Iulian – Bine
13.Topor Maria-Sabina – Bine
1.Jipa George Alexandru – 80,00
2.Curcă Răzvan – 76,25
3.Tănase Sorin Ştefan – 71,25
4.Taman Tudor – 65,00
5.Becheanu Luca – 63,75
6.Florea Mihaela – 62,50
7.Necula Bogdan – 61,25
8.Beiliciu Vlad-Alexandru – 57,50
9.Marin Bianca-Teodora – 57,50
10.Surdu Cosmin-Mihai – 57,50
11.Dima Robert-Gabriel – 55,00
12.Sarău Irina-Maria – 55,00
13.Crassas Andrei-Alexandru – 53,75
14.Bedreag Rareş-Andrei – 52,50
15.Bacalu Andrei – 48,75
16.Moroianu Gabriel Alexandru – 48,75
17.Ştefănescu Alexandra – 47,50
18.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – 45,00
19.Stroe Dragoş – 45,00
20.Filoti Ruxandra – 40,00
21.Pavel Robert-Lucian – 36,25
1.Popa Ştefan Andrei – 102,50
2.Budan Andrei Tudor – 77,50
3.Grosu Lia Maria – 77,50
4.Văleanu Alexandra – 76,25
5.Dumitriu Andreea – 62,50
6.Lazăr Maria Aristiţa – 47,50
Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”:
1.Başno Ana-Maria – Excelent
2.Croitoru Ionuţ – Excelent
3.Dicianu Maria – Excelent
4.Ivanov Maria – Excelent
5.Juratu Denis-Daniel – Excelent
6.Leu Bogdan-Viorel – Excelent
7.Măcineanu Maria-Irina – Excelent
8.Morea Gabriel Antonio – Excelent
9.Papuc David-Alexandru – Excelent
10.Petrea Vlad-Ştefan – Excelent
11.Sarivan Diana-Irina – Excelent
12.Stoica Alina-Mihaela – Excelent
13.Ştefan Bogdan-Adrian – Excelent
14.Toader Wiliam-Ioan – Excelent
15.Vasile Maria Irina – Excelent
16.Vechiu Rareş – Excelent
1.Alexandrescu Cosmin Gabriel – Excelent
2.Aninos Alex-Alin – Excelent
3.Căpităneanu Bogdan Marian – Excelent
4.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
5.Coman Andrei – Excelent
6.Drăghici David – Excelent
7.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
8.Ifrim Flavius-Iulian – Excelent
9.Lefter Maria-Isabela – Excelent
10.Moldoveanu Antonio-Florian – Excelent
11.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
12.Muraru Alexandru – Excelent
13.Murea Vlad – Excelent
14.Pascu Theodora Alexandra – Excelent
15.Roadevin Ştefan – Excelent
16.Staicu Dan-Andrei – Excelent
17.Stroe Sebastian-Arpad – Excelent
18.Surdu Cristian – Excelent
19.Topor Maria-Sabina – Excelent
20.Vasile Eddyn-Cristian – Excelent
21.Butnaru Andrei Hristo – Foarte bine
22.Stănuţ Alexandra-Petronela – Foarte bine
1.Bacalu Andrei – Excelent
2.Becheanu Luca – Excelent
3.Bedreag Rareş-Andrei – Excelent
4.Beiliciu Vlad-Alexandru – Excelent
5.Curcă Răzvan – Excelent
6.Dima Robert-Gabriel – Excelent
7.Filoti Ruxandra – Excelent
8.Florea Mihaela – Excelent
9.Jipa George Alexandru – Excelent
10.Marin Bianca-Teodora – Excelent
11.Moroianu Gabriel Alexandru – Excelent
12.Necula Bogdan – Excelent
13.Procaci Rareş-Alin – Excelent
14.Sarău Irina-Maria – Excelent
15.Stroe Dragoş – Excelent
16.Ştefănescu Alexandra – Excelent
17.Taman Tudor – Excelent
18.Tănase Sorin Ştefan – Excelent
19.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – Foarte bine
20.Pavel Robert-Lucian – Foarte bine
1.Budan Andrei Tudor – Excelent
2.Dumitriu Andreea – Excelent
3.Grosu Lia Maria – Excelent
4.Lazăr Maria Aristiţa – Excelent
5.Popa Ştefan Andrei – Excelent
6.Riga Davide – Excelent
7.Tălîmbă Vlad Ioan – Excelent
8.Trufaş Ştefania – Excelent
Rezultatele concursului „Cangurul lingvist” secţiunea engleză – germană:
1.Beiliciu Vlad-Alexandru – 195,00
2.Sarău Irina-Maria – 195,00
3.Bacalu Andrei – 190,00
4.Curcă Răzvan – 188,75
5.Taman Tudor – 188,75
6.Florea Mihaela – 186,25
7.Jipa George Alexandru – 181,25
8.Marin Bianca-Teodora – 170,00
9.Becheanu Luca – 161,25
10.Filoti Ruxandra – 151,25
11.Dima Robert-Gabriel – 140,00
12.Crassas Andrei-Alexandru – 132,50
1.Popa Ştefan Andrei – 188,75
2.Budan Andrei Tudor – 162,50
3.Dumitriu Andreea – 162,50
4.Lazăr Maria Aristiţa – 158,75
5.Grosu Lia Maria – 156,25
6.Trufaş Ştefania – 123,75
Rezultatele concursului judeţean de creaţie literară „Din lumea celor care nu cuvântă” – secţiunea proză:
1.Florea Mihaela – Menţiune
Rezultatele concursului judeţean de creaţie literară „Din lumea celor care nu cuvântă” – secţiunea poezie:
1.Văleanu Alexandra – Premiul I
Rezultatele concursului judeţean de ortografie „Ion Creangă”:
1.Tălîmbă Vlad Ioan – Menţiune
Rezultatele concursului judeţean de pictură „Culorile primăverii”:
1.Popa Ştefan Andrei – Menţiune
Rezultatele concursului „Comunicare. Ortografie”:
1.Bacalu Andrei – Premiul I
2.Sarău Irina-Maria – Premiul I
3.Taman Tudor – Premiul I
4.Beiliciu Vlad-Alexandru – Premiul II
5.Becheanu Luca – Menţiune
6.Dima Robert-Gabriel – Menţiune
7.Florea Mihaela – Menţiune
8.Marin Bianca-Teodora – 74,00
9.Jipa George Alexandru – 73,00
10.Surdu Cosmin-Mihai – 70,00
11.Tănase Sorin Ştefan – 62,00
12.Ştefănescu Alexandra – 60,00
13.Filoti Ruxandra – 57,00
14.Necula Bogdan – 55,00
1.Budan Andrei Tudor – Premiul III
2.Popa Ştefan Andrei – Premiul III
3.Tălîmbă Vlad Ioan – Premiul III
4.Lazăr Maria Aristiţa – Menţiune
5.Dumitriu Andreea – 61,00
Rezultatele concursului judeţean de matematică „Micul Gauss”:
1.Grosu Lia Maria – Premiul II
Rezultatele concursului judeţean „Vreau să fiu o stea”, secţiunea muzică uşoară:
1.Morea Gabriel Antonio – Premiul I
1.Grosu Lia Maria – Premiul II
2.Lazăr Maria Aristiţa – Premiul II
3.Văleanu Alexandra – Premiul II
Rezultatele concursului „Micul şahist”, etapa judeţeană:
1.Başno Ana-Maria – Premiul I
1.Drăghici David – Premiul I
2.Roadevin Ştefan – Premiul I
3.Surdu Cristian – Premiul I
Rezultatele concursului „Micul matematician”:
1.Bacalu Andrei – 100,00
2.Marin Bianca-Teodora – 98,00
3.Becheanu Luca – 95,00
4.Tănase Sorin Ştefan – 95,00
5.Beiliciu Vlad-Alexandru – 90,00
6.Jipa George Alexandru – 90,00
7.Moroianu Gabriel Alexandru – 78,00
8.Stroe Dragoş – 78,00
9.Florea Mihaela – 75,00
10.Sarău Irina-Maria – 70,50
11.Bedreag Rareş-Andrei – 67,50
12.Surdu Cosmin-Mihai – 64,00
13.Taman Tudor – 63,50
14.Curcă Răzvan – 58,00
15.Dima Robert-Gabriel – 56,00
16.Necula Bogdan – 55,00
17.Procaci Rareş-Alin – 53,00
18.Crassas Andrei-Alexandru – 50,50
19.Ştefănescu Alexandra – 45,00
20.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – 37,50
21.Vlăduţiu Elena – 35,00
22.Filoti Ruxandra – 20,00
23.Pavel Robert-Lucian – 20,00
1.Budan Andrei Tudor – 100,00
2.Popa Ştefan Andrei – 100,00
3.Tălîmbă Vlad Ioan – 100,00
4.Lazăr Maria Aristiţa – 96,00
5.Văleanu Alexandra – 95,00
6.Neagu Ioana – 86,00
7.Dumitriu Andreea – 83,00
1.Cărbunaru Eusebiu – 100,00
2.Hagiu Ştefan – 100,00
3.Petre Răzvan-Cătălin – 100,00
4.Rîşnoveanu Ana-Maria – 95,00
5.Negoiţă Andreea Denisa – 85,00
6.Nicolau Dragoş-Bogdan – 80,00
7.Stanciu Gabriel-Daniel – 70,00
8.Pleşca Nicolae Alexandru – 55,00
Rezultatele concursului „Cangurul matematic”:
1.Căpităneanu Bogdan Marian – Excelent
2.Drăghici David – Excelent
3.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
4.Lefter Maria-Isabela – Excelent
5.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
6.Pascu Theodora Alexandra – Excelent
7.Staicu Dan-Andrei – Excelent
8.Topor Maria-Sabina – Excelent
9.Butnaru Andrei Hristo – Foarte bine
10.Cloşcă Andrei Armand – Foarte bine
11.Moldoveanu Antonio-Florian – Foarte bine
12.Muraru Alexandru – Foarte bine
13.Roadevin Ştefan – Foarte bine
14.Stroe Sebastian-Arpad – Foarte bine
15.Surdu Cristian – Foarte bine
16.Coman Andrei – Bine
17.Stănuţ Alexandra-Petronela – Bine
1.Bacalu Andrei – Excelent
2.Becheanu Luca – Excelent
3.Beiliciu Vlad-Alexandru – Excelent
4.Curcă Răzvan – Excelent
5.Florea Mihaela – Excelent
6.Marin Bianca-Teodora – Excelent
7.Necula Bogdan – Excelent
8.Sarău Irina-Maria – Excelent
9.Stroe Dragoş – Excelent
10.Taman Tudor – Excelent
11.Dima Robert-Gabriel – Foarte bine
12.Jipa George Alexandru – Foarte bine
13.Procaci Rareş-Alin – Foarte bine
14.Surdu Cosmin-Mihai – Foarte bine
15.Ştefănescu Alexandra – Foarte bine
16.Tănase Sorin Ştefan – Foarte bine
17.Vlăduţiu Elena – Foarte bine
18.Pavel Robert-Lucian – Bine
1.Popa Ştefan Andrei – 113,75
2.Tălîmbă Vlad Ioan – 65,00
3.Budan Andrei Tudor – 58,75
4.Grosu Lia Maria – 58,75
5.Neagu Ioana – 47,50
6.Văleanu Alexandra – 40,00
1.Cărbunaru Eusebiu – 128,75
2.Hagiu Ştefan – 128,75
3.Petre Răzvan-Cătălin – 120,00
4.Pleşca Nicolae Alexandru – 120,00
5.Negoiţă Andreea Denisa – 113,75
6.Rîşnoveanu Ana-Maria – 113,75
7.Nicolau Dragoş-Bogdan – 66,00
Rezultatele concursului „Cangurul matematic” – Proba de baraj:
1.Popa Ştefan Andrei – 95,00
1.Hagiu Ştefan – 100,00
2.Petre Răzvan-Cătălin – 97,50
3.Rîşnoveanu Ana-Maria – 96,25
4.Pleşca Nicolae Alexandru – 58,75
5.Cărbunaru Eusebiu – 56,25
6.Negoiţă Andreea Denisa – 33,75
Rezultatele concursului „Cangurul în Lumea Poveştilor”
1.Aninos Alex-Alin – Excelent
2.Butnaru Andrei Hristo – Excelent
3.Căpităneanu Bogdan Marian – Excelent
4.Cloşcă Andrei Armand – Excelent
5.Coman Andrei – Excelent
6.Drăghici David – Excelent
7.Fotin Andrei-Ştefan – Excelent
8.Moldoveanu Antonio-Florian – Excelent
9.Moroianu Andrei-Călin – Excelent
10.Murea Vlad – Excelent
11.Roadevin Ştefan – Excelent
12.Sasu Dragoş-Eduard – Excelent
13.Staicu Dan-Andrei – Excelent
14.Stroe Sebastian-Arpad – Excelent
15.Surdu Cristian – Excelent
16.Topor Maria-Sabina – Excelent
17.Ifrim Flavius-Iulian – Foarte bine
18.Muraru Alexandru – Foarte bine
19.Pascu Theodora Alexandra – Foarte bine
20.Vasile Eddyn-Cristian – Foarte bine
21.Stănuţ Alexandra-Petronela – Bine
1.Bacalu Andrei – Excelent
2.Becheanu Luca – Excelent
3.Bedreag Rareş-Andrei – Excelent
4.Beiliciu Vlad-Alexandru – Excelent
5.Curcă Răzvan – Excelent
6.Dima Robert-Gabriel – Excelent
7.Filoti Ruxandra – Excelent
8.Florea Mihaela – Excelent
9.Jipa George Alexandru – Excelent
10.Marin Bianca-Teodora – Excelent
11.Militaru Ana-Maria-Lăcrămioara – Excelent
12.Necula Bogdan – Excelent
13.Procaci Rareş-Alin – Excelent
14.Sarău Irina-Maria – Excelent
15.Stroe Dragoş – Excelent
16.Surdu Cosmin-Mihai – Excelent
17.Ştefănescu Alexandra – Excelent
18.Taman Tudor – Excelent
19.Tănase Sorin Ştefan – Excelent
20.Moroianu Gabriel Alexandru – Foarte bine
21.Vlăduţiu Elena – Bine
1.Grosu Lia Maria – Excelent
2.Neagu Ioana – Excelent
3.Popa Ştefan Andrei – Excelent
4.Văleanu Alexandra – Excelent
5.Budan Andrei Tudor – Foarte bine
6.Dumitriu Andreea – Foarte bine
7.Lazăr Maria Aristiţa – Foarte bine
8.Tălîmbă Vlad Ioan – Foarte bine
9.Trufaş Ştefania – Foarte bine
1.Cărbunaru Eusebiu – Excelent
2.Hagiu Ştefan – Excelent
3.Negoiţă Andreea Denisa – Excelent
4.Nicolau Dragoş-Bogdan – Excelent
5.Petre Răzvan-Cătălin – Excelent
6.Pleşca Nicolae Alexandru – Excelent
7.Rîşnoveanu Ana-Maria – Excelent
8.Stanciu Gabriel-Daniel – Excelent
Rezultatele concursului „Primăvara în suflet de copil”, ediţia a III-a, etapa judeţeană:
1.Văleanu Alexandra – Menţiune
1.Rîşnoveanu Ana-Maria – Menţiune
Rezultatele concursului „Parada costumelor neobişnuite”:
1.Rîşnoveanu Ana-Maria – Premiul III
Rezultatele concursului judeţean de ortografie „Ion Creangă”:
1.Rîşnoveanu Ana-Maria – Menţiune
Rezultatele concursului judeţean de pictură „Culorile primăverii”:
1.Roadevin Ştefan – Menţiune
1.Popa Ştefan Andrei – Premiul I
Rezultatele concursului judeţean „Vreau să fiu o stea”, secţiunea muzică uşoară:
2.Trufaş Ştefania – Menţiune
Rezultatele concursului „Micul şahist”, etapa judeţeană:
1.Drăghici David – Premiul II
2.Roadevin Ştefan – Premiul II
3.Staicu Dan-Andrei – Premiul II
4.Surdu Cristian – Premiul II